Albérlet, kiadó lakás Budapest XIX. ker, 200 000 Ft/hónap, 29 négyzetméter
200 000 Ft/hónap
lakás, 29 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest XIX. ker
Keresi új lakóját egy teljes körűen, igényesen felújított, 29 m²-es, lakás a XIX. kerület kedvelt, kertvárosias részén. Ha fontos Önnek a modern technológia, az alacsony fenntartási költség és a minőségi élettér, ezt a lakást látnia kell!
A lakás kiemelt jellemzői:
Modern gépészet: Takarékos gáz-cirkó fűtés, amely a maximális komfort érdekében padlófűtéssel párosul.
Klimatizált: A nyári hőségben hűtő-fűtő klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.
Világos terek: A lakás különlegessége a tető bevilágító ablak, amely természetes fénnyel árasztja el a belső teret.
Felszereltség: Minden ablak redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott. A konyha gáztűzhellyel és elektromos sütővel felszerelt.
Azonnal költözhető: A lakás teljesen berendezett és gépesített, Önnek csak a bőröndjét kell hoznia!
Költségek és extrák:
Bérleti díj: 200.000 Ft/hó
Közös költség: 24 000 Ft/hó
Parkolás: A zárt udvaron belül saját autóbeálló bérelhető további +20 000 Ft/hó díj ellenében.
Kaució: 2 havi bérleti díjnak megfelelő összeg.
Környék:
A Bozsik Stadion közvetlen szomszédságában, kiváló infrastruktúrával rendelkező környék. A tömegközlekedés (42 villamos, buszok) pár perc sétára található, így az M3-as metró (Határ út) gyorsan elérhető. Boltok, pékség és sportolási lehetőségek karnyújtásnyira.
Ideális bérlő:
Várjuk egyedülállók vagy fiatal párok jelentkezését, akik értékelik a tiszta, modern környezetet és a csendes lakóközösséget. (Kisállat és dohányzás a lakásban nem megengedett.). Maximum 2 ember költözhet.
https://kiadoalberlet.hu/alberlet/lakas/budapest-xix-ker/200-ezer-ft;29-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11600598